Blog

Category Archives: Jaki Power Bank?

Nowa kolekcja power banków emoji na Epowerbank.pl

Witamy Was serdecznie Power Banki Emoji! Przedstawiamy kilka fajnych power banków idealnych dla Twojego smartfona gdyż bez znaczenia jest jego model. Power banki Emoji doładują Iphone, Samung Huawei Xiaomi oraz kady inny model telefonu gdyż wszystkie nasze power banki emotikony posiadają wejście micro USB. Ciekawym kandydatem do zostania gwiazdą wśród power banków emoji jest oczywiście sławny power bank jednorożec (unicorn) który polubiony przez chyba każdą dziewczynę przoduje w rankingach .

Power bank na różne okazje

  Power bank to świetny prezent na każdą okazję Często szukamy pomysłu na prezent dla bliskiej osoby lub znajomego. Niekiedy trudno jest wymyślić cos fajnego, zwłaszcza jeśli chcemy, by prezent był przydatny. Albo jeszcze lepiej ładny i praktyczny. Pocieszający jest jednak fakt, że są przedmioty, które łączą dobry wygląd z funkcjonalnością, a dodatkowo warto mieć je w większej ilości. Takie kryteria spełnia power bank do Samsunga lub telefonu innej .

Hit lista power banków Lipiec 2017

Ze smartfonem przemieszczamy się praktycznie wszędzie. Jeśli się gruntownie zastanowić, to niewiele jest chwil i miejsc, gdzie bywamy bez niego. Oprócz tego, że go mamy przy sobie, to również używamy go praktycznie ciągle. Jak nie rozmawiamy czy nie piszemy smsa, to przeglądamy internet, odbieramy maile i odpowiadamy na nie, albo gramy w jakąś grę, czytamy ebooka lub oglądamy filmy. Nasze abonamenty mają są coraz bardziej promocyjne, mamy więc korzystne .

Jak dodatkowo można wykorzystać moc powerbanku?

Dziś power bank to podstawowe wyposażenie, jeśli chcemy zabezpieczyć się przed nagłym rozładowaniem baterii w telefonie podczas ważnej rozmowy czy wykonywania przelewu z konta internetowego. Powerbank przydaje się wszędzie tam, gdzie nie mamy szybkiego dostępu do prądu, dlatego jest nieodzowny w podróży. Mała rzecz, a duża moc. Jeśli akurat zastanawiacie się, jaki power bank kupić, to podpowiadamy. Można pójść o krok dalej i kupić power bank z dodatkową funkcją. .

Power bank z nadrukiem

Przenośna ładowarka to przedmiot, który powinien być zawsze pod ręką. Przecież to właśnie nadaje mu sens, żeby sięgnąć po zapasową energię będąc np. w lesie, na zakupach czy innych okolicznościach. Jednak są to często sytuacje, kiedy nie chcemy nosić ze sobą ciężkiego plecaka czy torby więc ograniczamy ilość i gabaryt zabieranych przedmiotów. Dlatego też jedną z ważnych cech banku energii są jego małe rozmiary, które pozwalają nosić go nawet w kieszeni. Power .

Power banki duża pojemność

Wciąż rozmawiamy, piszemy sms-y, robimy zdjęcia i przesyłamy je znajomym lub rodzinie. Sprawdzamy pocztę mailową, pogodę, czytamy newsy, oglądamy filmy itd. W ruch idzie tablet na zmianę ze smartfonem, albo obydwa na raz. I nagle trach, ciemny wyświetlacz. To znak, że mamy niespodziewaną, irytującą przerwę w dostawie prądu. A przecież to nie jest odpowiedni moment, jak zwykle zresztą. Mało tego, jesteśmy w lesie, albo dosłownie, albo przysłowiowo. Tak czy .

Najpopularniejsze power banki

Stałe użytkowanie urządzeń elektronicznych, konieczność bycia w ciągłej łączności telefonicznej i internetowej, to okoliczności, które mają swoje konsekwencje. Wadą telefonów i tabletów jest to, że ich baterie rozładowują się dość szybko. Oczywiście jeśli jesteśmy w domu, w samochodzie czy w pracy to problem nie istnieje, podłączamy ładowarkę i naprawiamy łączność. Jednak co zrobić, kiedy nie mamy dostępu do prądu, a smartfon sygnalizuje koniec energii? Przenośna ładowarka to rozwiązanie problemu. .

Optymalna pojemność power banku

Na co zwracamy uwagę szukając odpowiedniego dla siebie power banku? Jasna sprawa, że interesuje nas jego wygląd i rozmiar. Szukamy również takich power banków, które mają dodatkowe funkcje. Ważnym kryterium jest również kompatybilność ze wszystkimi markami urządzeń elektronicznych, bo nikt przy zdrowych zmysłach nie kupi power banku do iPhone, którym nie naładuje tabletu Lenowo czy Samsung. Ale najważniejszy parametr, na jakim skupiamy się kupując power bank to oczywiście pojemność, .

Jak naładować power bank?

Zasada działania power banku jest prosta. Sprowadza się do przechowywania w nim energii po uprzednim naładowaniu, a następnie, przy jej użyciu, ładowania kolejnych urządzeń. Kupując bank energii o dużej pojemności zyskujemy pewność, że gdziekolwiek się znajdziemy, nie zabraknie nam energii do ładowania elektronicznych urządzeń mobilnych. Jednak, aby tak było, musi zostać spełniony jeden warunek. Power bank musi być dobrze ładowany. Tak, żeby dobrze wykorzystać jego możliwości i z czasem .

Power bank – ile kosztuje?

Na pewno zastanawiasz, się, dlaczego ceny power banków różnią, mimo iż urządzenia te są podobnej jakości i wielkości. Zaraz rozwiejemy Twoje wątpliwości na ten temat! Po pierwsze, jak już pewnie wiesz, każdy power bank posiada na sobie tajemnicze znaczki które w skrócie nazywają się “mAh”. Czym jest ta jednostka miary?
X