Power bank dla nastolatka ułatwiamy wybór

 

 

Wiadomo, że chcemy mieć stały kontakt ze swoim nastoletnim dzieckiem. Po pierwsze dla bezpieczeństwa i spokoju, a po drugie ze względów organizacyjnych. Obecnie dzieciaki mają sporo zajęć pozalekcyjnych, które wymagają bieżących rozwiązań logistycznych. Do tego konieczna jest stała łączność, czyli smartfon i mobilna ładowarka. Dlaczego sam telefon nie wystarczy?

Dzisiejsze aparaty telefoniczne mają bardzo dużo do zaoferowana, w zasadzie możliwość rozmowy stała się marginalna. Smartfony to przede wszystkim stały dostęp do internetu, więc nasze pociechy grają online, oglądają filmiki, słuchają muzyki itd. Efektem tego jest szybkie rozładowywanie baterii, a przecież w szkole nie tak łatwo naładować smartfona. Dlatego jest to częstym powodem konfliktów między rodzicami a dzieciakami.

Zupełnie niepotrzebnie, bo kupując właśnie do kompletu power bank dla nastolatka lub nawet kilka, zapewnimy mu dodatkową porcję energii dla telefonu. Taki power bank do Samsunga lub innego smartfonu to także fajny pomysł na prezent dla nastolatka z jakiejkolwiek okazji. Oczywiście, każdy wie, że wszystko czym posługują się dzieciaki w tym wieku musi wywoływać efekt „wow”. Dlatego też powerbank, którego będzie chętnie używać, musi prezentować się interesująco. Na szczęście wybór jest duży, urządzenia są dobrej jakości i mają sporą pojemność a często też dodatkowe funkcje.

Kilka najpopularniejszych banków energii dla dziewczyn:

  • Power bank Totoro. Ma aż 12000 mAh pojemności i do tego wygląd, który rozśmieszy każdego. Podczas ładowania świecą mu oczy.

  • Powerbank Jednorożec. Figurka magicznego konika w tęczowych kolorach zachwyca dziewczyny w różnym wieku, także te nieco starsze.

  • Bank energii z lusterkiem. Model w stylu glamour w pięknym kolorze metalicznej czerwieni, z lusterkiem podświetlanym taśmą LED. Nastolatki często sprawdzają swój wygląd i poprawiają makijaż, więc taka mobilna ładowarka na pewno spełnia ich wymagania.

  • Power bank z głośnikiem. To tuby w kilku fajnych kolorach, z wbudowanym głośnikiem bluetooth i możliwością zrobienia z niego uchwytu na smartfona. Bardzo przydatne podczas oglądania filmików.

Dodaj komentarz