Power bank z nadrukiem

Przenośna ładowarka to przedmiot, który powinien być zawsze pod ręką. Przecież to właśnie nadaje mu sens, żeby sięgnąć po zapasową energię będąc np. w lesie, na zakupach czy innych okolicznościach. Jednak są to często sytuacje, kiedy nie chcemy nosić ze sobą ciężkiego plecaka czy torby więc ograniczamy ilość i gabaryt zabieranych przedmiotów. Dlatego też jedną z ważnych cech banku energii są jego małe rozmiary, które pozwalają nosić go nawet w kieszeni.

Power bak wielkości karty kredytowej

Mobilne ładowarki mają często małe rozmiary i niejednokrotnie ciekawe kształty. Są nawet ciekawe figurki jak power bank jednorożec czy super bohater. Ale co powiecie na power bank, który można nosić dosłownie wszędzie? Takie cudo znajdziecie na www.epowerbank.pl. Polimerowy, płaski i cienki, powerbank wielkości karty kredytowej z pojemnością 3000 mAh. Wejdzie do kieszeni w spodniach czy marynarce, albo do portfela. Dodatkowo to power bank do Samsunga oraz Iphona, ponieważ wyposażono go w obie końcówki. Ma też inną zaletę, docenianą przez roztargnionych użytkowników, kabelek jest schowany w krawędzi przenośnej ładowarki. Nie trzeba pamiętać ciągle o zabraniu go ze sobą. Ten powerbank wyposażony został w bardzo trwałe, dające możliwość szybkiego ładowania, baterie litowo-jonowe.

Personalizacja albo firmowe logo

Na tym polimerowym banku energii powstaje płaska powierzchnia, która aż się prosi o zagospodarowanie, a konkretnie nadruk. Na www.epowerbank.pl takie urządzenie nie zostanie banalnie białe. Dostępne są różne ciekawe i wesołe wzory, ale możesz także wymyślić i zamówić sobie power bank do Samsunga lub innego smartfonu, na którym będzie twoja autorska grafika, dedykacja dla bliskiej osoby lub życiowe motto. Dzięki temu bank energii staje się bardzo osobistym przedmiotem albo wyjątkowym, niepowtarzalnym prezentem.

Taki power bank to także możliwości reklamowe, wpisujące się firmowy branding. Mobilna ładowarka z logo lub hasłem reklamowym, wręczona kontrahentowi albo dodawana jako gratis do innych urządzeń to świetny sposób na kreowanie i utrwalanie pozytywnego wizerunku marki.

Dodaj komentarz