Power banki duża pojemność

Wciąż rozmawiamy, piszemy sms-y, robimy zdjęcia i przesyłamy je znajomym lub rodzinie. Sprawdzamy pocztę mailową, pogodę, czytamy newsy, oglądamy filmy itd. W ruch idzie tablet na zmianę ze smartfonem, albo obydwa na raz. I nagle trach, ciemny wyświetlacz. To znak, że mamy niespodziewaną, irytującą przerwę w dostawie prądu. A przecież to nie jest odpowiedni moment, jak zwykle zresztą. Mało tego, jesteśmy w lesie, albo dosłownie, albo przysłowiowo. Tak czy inaczej w okolicy jest kompletny brak gniazdka z prądem.

To powinien być jedynie koszmarny sen, ponieważ każdy ma możliwość zabrania ze sobą w teren przenośnej ładowarki, czyli osobistego, mobilnego banku energii. Można go kupić w sklepie stacjonarnym lub internetowym, np. na epowerbank.pl. A jeśli masz duże zapotrzebowanie na mobilny prąd, to przyda się power bank do Samsunga lub innego smartfonu o dużej pojemności. Podpowiemy kilka odpowiednich modeli.

  • Power bank Xiaomi. Ma duże możliwości ratunkowe dla twojego sprzętu, ponieważ po całkowitym naładowaniu przechowuje dla ciebie aż 20 000 mAh. To pozwala na nawet kilkukrotne ładowanie każdego smartfonu i tabletu. Dodatkową zaletą tego power banku do Samsunga lub sprzętu innej marki jest fakt posiadania dwóch gniazd USB i jednego micro USB, dzięki czemu naładujesz kilka rzeczy na raz. Powerbank Xiaomi to trwałość i nowoczesny design.

  • Power bank Superbohater. Ciekawy, nowoczesny wygląd, m.in. w kształcie głowy Iron Mana lub tarczy Kapitana Ameryki. Ten mobilny bank energii ma niewielkie rozmiary, a jednak drzemie w nim moc 12 000 mAh. Taka pojemność wystarczy, że by super bohater uratował kilka razy twój sprzęt od utraty energii.

  • Powerbank Solar. Bardzo ciekawa propozycja na epowerbank.pl. Sporo zalet jak na taki mały przedmiot. Ta przenośna ładowarka ma pojemność aż 10 000 mAh, sportowy wygląd, wbudowaną latarkę oraz coś, co go wyróżnia, czyli baterię słoneczną. To dodatkowe źródło energii sprawi, że nawet podczas najdłuższej wyprawy nie zostaniesz odcięty od świata.

Najczęściej kupowane

Dodaj komentarz