Ranking power banków dostępnych na epowerbank.pl

Ilość urządzeń elektronicznych i częstotliwość ich używania sprawia, że co chwilę coś podpinamy w domu lub samochodzie do ładowarki. Wszyscy do tego przywykli. Większy problem z energią dla telefonu czy tabletu zaczyna się kiedy bywamy poza domem i nie mamy możliwości podłączenia sprzętu do prądu. Wtedy pomocna jest ładowarka przenośna, inaczej bank energii czyli powerbank. Zaopatrzeni w taki naładowany power bank do iPhone lub innego modelu możemy ruszać w teren bez obaw, że niebawem zostaniemy odcięci od świata.

Wiele sklepów sprzedaje taki sprzęt, ale na epowerbank.pl oferta banków energii jest wyjątkowo szeroka. Mnóstwo wzorów i kolorów, różne pojemności i ceny. Można się pogubić dlatego też, aby pomóc w wyborze, powstał ten power bank ranking . Pokażemy najfajniejsze power banki, najczęściej kupowane, a także te, które mają największą pojemność.

Kluczowa sprawa-pojemność

Głównym powodem, dla którego kupujemy power bank do iPhone czy innego smartfona, jest zapotrzebowanie na energię, którą chcemy w nim zgromadzi, przechowywać a potem dzięki niej ładować inne urządzenia. Dlatego pojemność tego sprzętu to sprawa kluczowa. Oto czołówka na epowerbank.pl:

 1. Power bank z wbudowanym kablem, czarny lub biały. Ewidentny lider w kwestii pojemności. Przechowamy w nim aż 20 000 mAh. Jego dodatkowy atut to wbudowany kabel USB. A przy okazji ma elegancki, stylowy wygląd, którego nie powstydzi się nawet biznesmen czy dyrektor.
 2. Powerbank Solar. Zasłużona druga pozycja. Chociaż jego pojemność jest dwa razy mniejsza od lidera, bo wynosi 10 000mAh, to kryje w sobie ciekawe rozwiązanie, które pozwala na bieżąco odzyskiwać energię. To bateria słoneczna umieszczona w obudowie. Świetny pomysł na dostęp do stałej, darmowej energii w power banku.
 3. Power bank Batman, Yoda, Kapitan Ameryka itd. To zasłużona trzecia pozycja, najfajniejsze powerbanki, które łączą w sobie ciekawy design i całkiem sporą pojemność, aż 8 800 mAh. Widok figurki ulubionego bohatera wprawi w dobry humor, a pojemność zapewni spokój na parę porządnych ładowań.

Wygląd się liczy

Dziś, w dobie ogromnej konkurencyjności, każdy gadżet elektroniczny musi mieć dobrą jakość, ale to nie wszystko. Musi mieć także wygląd, który przyciągnie klienta, więc producenci prześcigają się w pomysłach na najfajniejsze power banki. Dlatego bank energii w kształcie klocka bez wyrazu to już przeszłość i na epowerbank.pl takich nie znajdziecie. Znajdziecie za to ciekawe wzornictwo, a to topowe propozycje:

 1. Power bank Czekolada. Ma pojemność 2 600 mAh i wyjątkowy wygląd. Rządek kostek czekolady wygląda tak wiarygodnie, że gdyby nie gniazdo USB, ktoś mógłby się nabrać.
 2. Powerbank Super Bohater. Tu producenci wykazali się kreatywnością. Znajdą coś dla siebie miłośnicy Marvela i Gwiezdnych Wojen. Świetne dla dzieciaków, młodzieży, ale także dorosłych z dystansem do swojej dorosłości.
 3. Power bank Pizza. Kolejny ciekawy pomysł. Kawałek pizzy w miniaturowym wydaniu a w środku pojemność 4 000 mAh. Taki power bank to dowód na spore poczucie humoru użytkownika.

Power bank wielofunkcyjny

Prosty pomysł, opierający się na myśleniu, że powerbank może mieć dodatkowe funkcje. Oto kilka najciekawszych pomysłów, które pokazał nasz power bank ranking.

 1. Power bank z głośnikiem. Tuba dostępna w sześciu intensywnych kolorach, która jest bankiem energii o pojemności 4 000 mAh, a dodatkowo ma wbudowany głośnik. Taki gadżet doceni każdy zwolennik muzyki.
 2. Power bank z latarką. Czemu nie wykorzystać zgromadzonej energii do innego celu niż ładowanie urządzeń elektronicznych? I tak oto mamy podręczną latarkę. Nigdy nie wiadomo, kiedy się przyda.
 3. Wodoodporny powerbank z głośnikiem. Typowy gadżet dla aktywnych. Dzięki niemu naładujesz swój telefon lub tablet, posłuchasz muzyki, a przy okazji nie zniszczy go zalanie lub zachlapanie, bo jest wodoszczelny. Super sprawa dla żeglarzy, wędkarzy i innych fanów kontaktu z wodą.

A co najczęściej wybierali nasi klienci?

Czym byłby power bank ranking bez pokazania najpopularniejszych pozycji z oferty epowerbank.pl. Tu ranking opiera się na wyborach dotychczasowych klientów. Trzeba założyć, na pewno wybrali najfajniejsze powerbanki. Oto one:

 1. Power bank Super Bohaterowie. Postacie znane z filmów wciąż przyciągają nieustannie swoim wizerunkiem. Zielona Latarnia, Batman czy Iron Man to flagowe postacie, także pośród wybieranych banków energii.
 2. Power bank z mini latarką i czołówką. Tu wyraźnie widać rozsądną cześć klienteli. Ładowarka jest ładna, poręczna, a przy pomocy opaski, która jest w komplecie, można użyć jej jako latarki czołowej. Praktyczny gadżet.
 3. Power bank Czekolada. Wcześniej wymieniany wzór również tutaj wylądował w czołówce. Apetyczna imitacja kostek czekolady wyraźnie przyciąga kupujących.

Dodaj komentarz