O nas

Wychodzimy z założenia, że zwykłe klockowe power banki to za mało jak na ten sektor produktów. Chcemy odmiany! Pragniemy, aby power bank miał duszę, fajny kształt i oprócz swojej głównej funkcji, jaką jest zewnętrzne ładowanie telefonu był także modnym dodatkiem, stylowym akcesorium, który można zabrać do szkoły, na wakacje lub do pracy. Staramy się dobierać nasze power banki tak, abyście byli zadowoleni z ceny, jakości, ich funkcji oraz designu.

Stale będziemy poszerzać nasz sklep o produkty, które są unikatowe, wielofunkcyjne i niezastąpione w czasach, gdy bateria w telefonie pozwala na swobodne korzystanie jeden czy dwa dni. A obecnie w smartfonie mamy większość naszego “social life” w postaci chatów, poczty email i wielu innych funkcji, bez których nie wyobrażamy sobie naszego życia.

Naszą misją jest więc zadbać, by Twój smartfon był zawsze gotowy do działania, a powerbank którego możesz używać, stał się Twoim ulubionym gadżetem.

Pamiętaj, że jeśli masz jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiemy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Postaramy się zareagować jak najszybciej, w dni pracujące niemal natychmiast (pracujemy od 8-17), ale często też jesteśmy w stanie odpisywać w weekendy oraz po godzinach pracy (choć nie zawsze jest to możliwe. 🙂

Zapraszamy więc w razie pytań do naszego formularza kontaktowego zamieszczonego w głównym menu.

Zespół Epowerbank.pl

X