Blog

Category Archives: Uncategorized

Pomysł na prezent dla dziewczyny

To odwieczny problem przy okazjach takich jak Walentynki, Dzień Kobiet, urodziny, święta czy też rocznica. Tysiące mężczyzn myśli i się zastanawia jakim drobiazgiem uszczęśliwić ukochaną osobę.  Możemy to zaobserwować przeglądając fora i grupy internetowe, Pełno tam zapytań typu “Czy macie jakiś pomysł na prezent?” “Jaki kupię oryginalny prezent dla dziewczyny?” “Pomocy! Nie mam pomysłu na prezent dla niej” Zatem jak podejść do tego tematu, aby bliska osoba była zadowolona? .

Prezenty firmowe

Pamiętaj, że Twoja firma to marka, logo, coś co powinno się kontrahentom dobrze kojarzyć i towarzyszyć im na co dzień, tak aby zawsze do nas wracali. Doskonałym pomysłem na wsparcie budowania marki są gadżety firmowe. Drobne przedmioty potrzebne w życiu codziennym sprawiają, ze klient staje się bardziej przywiązany do firmy, czuje się doceniony, ale także zwyczajnie pamięta o danej marce. Logo umieszczone na powerbankach, breloczkach czy pendrive`ach to też .

Powerbank – nowoczesny prezent dla dziecka

Powerbank – nowoczesny prezent dla dziecka Co to jest? Powerbank to innymi słowy przenośna ładowarka lub po prostu mobilny bank energii, który podratuje nas w sytuacji wyczerpanej baterii, Powerbankiem naładujemy telefon, ale także słuchawki i głośniki bezprzewodowe, czytnik e-booków lub notebooka. Zasada działania sprzętu jest bardzo prosta. Powerbank ładujemy bezpośrednio ładowarką sieciową lub podłączając go do komputera za pomocą kabelka USB. Powerbanki posiadają wejście microUSB i sprzedawane są wraz .

Co to jest powerbank – przenośna ładowarka?

Co to jest powerbank – przenośna ładowarka? Powerbank tłumaczony z angielskiego to dosłownie bank energii. Tak też jest w rzeczywistości. Te niewielkie urządzania to przenośne ładowarki wypełnione skumulowaną energią niczym banki pieniędzmi, służące do ładowania najróżniejszych elektronicznych sprzętów, które towarzyszą nam na co dzień. W tym artykule przybliżę Wam czym dokładnie jest powerbank, jak działa, jak go ładować oraz jakie są jego zalety. Przedstawię także konkretne modele oraz opowiem .

Co to jest i jak działa powerbank?

Co to jest powerbank Powerbank, najprościej mówiąc, to małe, poręczne, przenośne urządzenie służące do ładowania urządzeń mobilnych. Jest wyposażony w jeden lub kilka portów USB oraz w baterie litowo-jonowe lub litowo-polimerowe, które są bezpieczne i można je wielokrotnie ładować. Posiadają one bardzo dobre parametry magazynowania energii i trwałości ogniw. Kupując powerbank warto zwrócić uwagę na ilość cykli ładowania, która jest jednym z podstawowych parametrów określających żywotność ogniw. Pojemność baterii .

Top power banki do Iphone Samsung Huawei na 2019 rok!

Mamy kilka niespodzianek w nadchodzącym roku. Przybyło nam kilka ciekawych power banków na które warto zwrócić uwagę. Oprócz dobrze już znanego power bank jednorożec, który jest Waszym faworytem, dostaliśmy urocze power banki misie. Te power banki wyglądają uroczo i mogą być jednocześnie maskotką oraz bankiem energii ratującym Twój telefon przed całkowitym wyczerpaniem. Zobacz nasze słodkie misie a może zdecydujesz się aby te urocze przenośne ładowarki do telefonu pojawiły się .

Jak dodatkowo można wykorzystać moc powerbanku?

Dziś power bank to podstawowe wyposażenie, jeśli chcemy zabezpieczyć się przed nagłym rozładowaniem baterii w telefonie podczas ważnej rozmowy czy wykonywania przelewu z konta internetowego. Powerbank przydaje się wszędzie tam, gdzie nie mamy szybkiego dostępu do prądu, dlatego jest nieodzowny w podróży. Mała rzecz, a duża moc. Jeśli akurat zastanawiacie się, jaki power bank kupić, to podpowiadamy. Można pójść o krok dalej i kupić power bank z dodatkową funkcją. .

Jak naładować power bank?

Zasada działania power banku jest prosta, działa jak przenośna ładowarka. Sprowadza się do przechowywania w nim energii po uprzednim naładowaniu, a następnie, przy jej użyciu, ładowania kolejnych urządzeń. Kupując bank energii o dużej pojemności zyskujemy pewność, że gdziekolwiek się znajdziemy, nie zabraknie nam energii do ładowania elektronicznych urządzeń mobilnych. Jednak, aby tak było, musi zostać spełniony jeden warunek. Power bank musi być dobrze ładowany. Tak, żeby dobrze wykorzystać jego możliwości .

Power Bank Spiderman

Powerbank Spiderman to moc i wygląd. Ten przenośny bank energii potrafi naładować każdą baterię w smartfonie, iphonie, mp3/4 i innym urządzeniu. Potrzebne jest tylko gniazdo micro USB w Twoim Samsungu, Huawei czy innym, a  powerbank zatroszczy się  o resztę.

Power bank dla nastolatka ułatwiamy wybór

    Wiadomo, że chcemy mieć stały kontakt ze swoim nastoletnim dzieckiem. Po pierwsze dla bezpieczeństwa i spokoju, a po drugie ze względów organizacyjnych. Obecnie dzieciaki mają sporo zajęć pozalekcyjnych, które wymagają bieżących rozwiązań logistycznych. Do tego konieczna jest stała łączność, czyli smartfon i mobilna ładowarka. Dlaczego sam telefon nie wystarczy? Dzisiejsze aparaty telefoniczne mają bardzo dużo do zaoferowana, w zasadzie możliwość rozmowy stała się marginalna. Smartfony to przede .
X