Blog

Category Archives: Uncategorized

Top power banki do Iphone Samsung Huawei na 2018 rok!

  Mamy kilka niespodzianek w nadchodzącym roku. Przybyło nam kilka ciekawych power banków na które warto zwrócić uwagę. Oprócz dobrze już znanego power bank jednorożec, który jest Waszym faworytem, dostaliśmy urocze power banki misie. Te power banki wyglądają uroczo i mogą być jednocześnie maskotką oraz bankiem energii ratującym Twój telefon przed całkowitym wyczerpaniem. Zobacz nasze słodkie misie a może zdecydujesz się aby te urocze przenośne ładowarki do telefonu pojawiły .

Power Bank Spiderman

Powerbank Spiderman to moc i wygląd. Ten przenośny bank energii potrafi naładować każdą baterię w smartfonie, iphonie, mp3/4 i innym urządzeniu. Potrzebne jest tylko gniazdo micro USB w Twoim Samsungu, Huawei czy innym, a  powerbank zatroszczy się  o resztę.

Power bank dla nastolatka ułatwiamy wybór

    Wiadomo, że chcemy mieć stały kontakt ze swoim nastoletnim dzieckiem. Po pierwsze dla bezpieczeństwa i spokoju, a po drugie ze względów organizacyjnych. Obecnie dzieciaki mają sporo zajęć pozalekcyjnych, które wymagają bieżących rozwiązań logistycznych. Do tego konieczna jest stała łączność, czyli smartfon i mobilna ładowarka. Dlaczego sam telefon nie wystarczy? Dzisiejsze aparaty telefoniczne mają bardzo dużo do zaoferowana, w zasadzie możliwość rozmowy stała się marginalna. Smartfony to przede .

Jak dodatkowo można wykorzystać moc powerbanku?

Dziś power bank to podstawowe wyposażenie, jeśli chcemy zabezpieczyć się przed nagłym rozładowaniem baterii w telefonie podczas ważnej rozmowy czy wykonywania przelewu z konta internetowego. Powerbank przydaje się wszędzie tam, gdzie nie mamy szybkiego dostępu do prądu, dlatego jest nieodzowny w podróży. Mała rzecz, a duża moc. Jeśli akurat zastanawiacie się, jaki power bank kupić, to podpowiadamy. Można pójść o krok dalej i kupić power bank z dodatkową funkcją. .

Jak naładować power bank?

Zasada działania power banku jest prosta. Sprowadza się do przechowywania w nim energii po uprzednim naładowaniu, a następnie, przy jej użyciu, ładowania kolejnych urządzeń. Kupując bank energii o dużej pojemności zyskujemy pewność, że gdziekolwiek się znajdziemy, nie zabraknie nam energii do ładowania elektronicznych urządzeń mobilnych. Jednak, aby tak było, musi zostać spełniony jeden warunek. Power bank musi być dobrze ładowany. Tak, żeby dobrze wykorzystać jego możliwości i z czasem .
X