Hit lista power banków Lato 2019

Ze smartfonem przemieszczamy się praktycznie wszędzie. Jeśli się gruntownie zastanowić, to niewiele jest chwil i miejsc, gdzie bywamy bez niego. Oprócz tego, że go mamy przy sobie, to również używamy go praktycznie ciągle. Jak nie rozmawiamy czy nie piszemy smsa, to przeglądamy internet, odbieramy maile i odpowiadamy na nie, albo gramy w jakąś grę, czytamy ebooka lub oglądamy filmy. Nasze abonamenty mają są coraz bardziej promocyjne, mamy więc korzystne pakiety minut, smsów i godziwy transfer danych. Tak czy owak, jeśli zliczyć każdą czynność, to korzystamy ze smartfonu przynajmniej kilka godzin dziennie. Jaka bateria to wytrzyma? Żadna.

Pół biedy, jeśli mamy na bieżąco możliwość podpięcia się do źródła prądu w domu, firmie czy samochodzie. Ale co zrobić z rozładowującą się baterią w terenie? Konieczny jest power bank, a najlepiej kilka, żeby mieć energię zawsze pod ręką. Kiedy moc baterii w telefonie będzie się kończyć, podłączymy przenośną ładowarkę i po kłopocie.

A jakie powerbanki wybrać? Muszą mieć odpowiednią pojemność, uniwersalne gniazda, dobrą jakość, ale także wygląd. Dziś bank energii nie jest już zwykłą kostką, do wyboru mamy wiele ciekawych wzorów i kolorów, oto kilka najchętniej wybieranych przez użytkowników:

  1. Power bank Totoro. Najczęściej kupowany, popularny wśród dzieci, ale także dorosłych użytkowników urządzeń mobilnych z dużym poczuciem humoru. Ta przenośna ładowarka ma świecący uśmiech, który zaraża optymizmem oraz całkiem sporą pojemność. Power bank Totoro to aż 12 000 mAh. Ma uniwersalne gniazdo USB i wykonany jest z gumowanego tworzywa odpornego na uszkodzenia.
  2. Mobilna ładowarka Słodki Zwierzak. Pojemność 12 000 mAh, słodka buźka misia, dwa gniazda USB i jedno mikro USB. Niewielki, poręczny i pocieszny power bank cieszy się dużą popularnością wśród dziewczynek tych dużych i tych małych.
  3. Bank energii Jednorożec. Figurka o słodkim wyglądzie, z piękną grzywą, tęczowym rogiem i magiczną mocą o wielkości 2600 mAh. Z powodzeniem naładuje smartfon córki w szkole.
  4. Power banki z serii Superbohater. Do wyboru Iron Man, Batman, Spider Man, Kapitan Ameryka, Zielona Latarnia oraz super bohater z super mocą, ale z innej bajki, czyli mistrz Yoda. Niektórzy z nich mają moc 4600 mAh, inni 8800 mAh, ale wszyscy przyciągają miłośników filmów z ich udziałem. Gumowana powłoka, jaką mają te powerbanki, chroni je przed uszkodzeniem.
  5. Przenośna ładowarka Vip. Elegancka przenośna ładowarka, dostępna w kilku metalicznych kolorach, zdobyła serca wielu eleganckich użytkowniczek. Niewielki rozmiar i płaski kształt sprawia, że ten powerbank zmieści się w każdej kieszeni czy torebce wizytowej. Duża pojemność, do wyboru wariant 8 000 lub 10 000 mAh.
  6. Power bank z głośnikiem. Przenośna ładowarka dostępna jest w sześciu ładnych kolorach, ma pojemność 4 000 mAh. Popularność zyskał dzięki wbudowanemu głośnikowi bluetooth.
  7. Bank energii Solar. Power bank o wielu zaletach. Ma wysokiej jakości baterię litowo-polimerową, trwałą obudowę ze specjalnego tworzywa, dwa gniazda USB, pojemność 10 000 mAh oraz wbudowaną latarkę z żarówką LED. Ale to, co wyróżnia tą przenośną ładowarkę, to zintegrowana bateria słoneczna. Dzięki promieniom słonecznym, które docierają do power banku nawet w pochmurne dni, podładujesz go na bieżąco i bezpłatnie.
  8. Wodoodporny power bank z głośnikiem. Kompaktowy rozmiar, sportowy wygląd, materiał odporny na uszkodzenia. Wraz z pojemnością 5 000 mAh stał się popularny wśród użytkowników prowadzących aktywny tryb życia. Dodatki w postaci latarki LED i głośnika w technologii bluetooth sprawiają, że mamy tu coś w rodzaju urządzenia wielofunkcyjnego.
  9. Power bank Robot. Pojemność ładowarki jest wystraczająca do naładowania telefonu, ale ta mobilna ładowarka ma więcej do zaoferowania. Poza fajnym wyglądem podkreślonym świecącymi oczkami, ma wbudowany odtwarzacz mp3, głośnik w technologii bluetooth oraz zestaw głośnomówiący. Obsługuje karty pamięci oraz interfejs USB i AUX.
  10. Bank energii Owal. Urządzenie ma kształt wielkiej fasoli i drzemie w nim moc 5 000 mAh. A kiedy nie służy do ładowania twojego telefonu, jego dodatkowa funkcja ogrzeje twoje ciągle zmarznięte dłonie.

Najczęściej kupowane

Dodaj komentarz