Najpopularniejsze power banki

Stałe użytkowanie urządzeń elektronicznych, konieczność bycia w ciągłej łączności telefonicznej i internetowej, to okoliczności, które mają swoje konsekwencje. Wadą telefonów i tabletów jest to, że ich baterie rozładowują się dość szybko. Oczywiście jeśli jesteśmy w domu, w samochodzie czy w pracy to problem nie istnieje, podłączamy ładowarkę i naprawiamy łączność. Jednak co zrobić, kiedy nie mamy dostępu do prądu, a smartfon sygnalizuje koniec energii? Przenośna ładowarka to rozwiązanie problemu.

To powerbank do Huawei lub sprzętu innej marki, którym można naładować np. w domu, a przechowaną w nim energię przekazać potem do smartfonu czy tabletu. Power bank można wszędzie ze sobą zabrać, większość z nich mieści się w kieszeni, a pozostałe w torebce, teczce czy plecaku. W zdecydowanej większości są one kompatybilne z każdym sprzętem. W sklepach internetowych, np. epowerbank.pl, znajdziecie spory wybór przenośnych ładowarek i na pewno wybierzecie coś odpowiedniego dla siebie. My podpowiadamy kilka najciekawszych power banków do Huawei i innych marek.

  • Tuba z głośnikiem. To powerbank o ciekawym designie i pojemności 4000 mAh. Dostępny jest w kilku intensywnych kolorach, a jego dodatkowym atutem jest wbudowany głośnik bluetooth.

  • Wodoodporny. Na epowerbank.pl dbamy także o klientów aktywnych sportowo. To powerbank niewielkich rozmiarów, ale z wielkimi możliwościami. Jest wodoszczelny, więc nie straszne mu zachlapania podczas wędkowania czy raftingu. Do tego ma pojemność 5000 mAh, wbudowany głośnik i ledową latarkę.

  • Vip mini. Z tej propozycji ucieszą się głównie panie. To przenośna bateria w stylu glamour. Jest niewielkich rozmiarów, dostępna w metalicznych, przyjemnych kolorach, ma też elegancki wygląd, którego nie powstydzi się nawet największa elegantka. A do tego oferuje sporą pojemność, bo aż 8000 mAh.

  • Remax. Ciekawy, nowoczesny wygląd i letnie kolory oraz pojemność 5000 mAh. Ten power bank cieszy się dobrymi opiniami ze względu na dużą trwałość.

  • Totoro. Kto powiedział, że power bank do Huawei lub innego smartfonu musi być nudny? To propozycja dla dzieci, młodzieży i dorosłych z poczuciem humoru. Śmieszna figurka naładuje sprzęt i wywoła uśmiech na każdej twarzy. Pojemność 8000 mAh.

  • Z nadrukiem. Ciekawa propozycja dla firm, ale nie tylko. Power bank o prostym kształcie, na którym można mieć nadruk z wybranym napisem, logo lub grafiką. Pojemność tego powerbanku to 3000 mAh.

Polecane przez klientów

One thought on “Najpopularniejsze power banki”

Dodaj komentarz