Jak dodatkowo można wykorzystać moc powerbanku?

Dziś power bank to podstawowe wyposażenie, jeśli chcemy zabezpieczyć się przed nagłym rozładowaniem baterii w telefonie podczas ważnej rozmowy czy wykonywania przelewu z konta internetowego. Powerbank przydaje się wszędzie tam, gdzie nie mamy szybkiego dostępu do prądu, dlatego jest nieodzowny w podróży. Mała rzecz, a duża moc.

Jeśli akurat zastanawiacie się, jaki power bank kupić, to podpowiadamy. Można pójść o krok dalej i kupić power bank z dodatkową funkcją. Przecież drzemiącą w nim moc można w międzyczasie wykorzystać w dodatkowy sposób. Mamy dla was kilka ciekawych propozycji najlepszych powerbanków z przydatnymi funkcjami:

  • Power bank z latarką. Taki gadżet przyda się zawsze. Ileż to razy jesteśmy w sytuacji, kiedy potrzebna jest latarka. Można poświecić telefonem, ale można także użyć do tego ładowarki przenośnej. Nasza propozycja to np. czerwony power bank w kształcie latarki, albo power bank Solar. Ten ostatni odzyskuje sam zużytą energię, ponieważ ma wbudowaną baterię słoneczną.
  • Power bank lampka przenośna. Tu podobna funkcja, jednak latarka oświetla punktowo, a tą ładowarkę przenośną można gdzieś powiesić czy położyć, aby oświetlała większą powierzchnię.
  • Power bank owal. To z kolei mobilna ładowarka w kształcie wielkiego ziarna fasoli, która ogrzewa ręce. Świetny pomysł na prezent dla dziewczyny, która ma zawsze zmarznięte ręce

  • Power bank z głośnikiem. Kolorowa tuba, która oprócz podstawowej funkcji power banku ma także głośnik bluetooth, umożliwiający słuchanie muzyki gdzie tylko zechcesz.

  • Power bank Robot. To już w zasadzie nie tylko przenośna bateria, ale urządzenie wielofunkcyjne. Kiedy power bank Robot nie ładuje akurat twojego telefonu, może służyć jako odtwarzacz mp3, głośnik bluetooth albo zestaw głośnomówiący. I jeszcze zamruga do ciebie niebieskimi diodami.
  • Power bank Totoro, power bank jednorożec. Tu z kolei mamy power banki do całkiem innych zadań. Ich moc, poza tą typową, przypisaną przenośnej ładowarce, to moc rozweselania. Patrząc na nie od razu się uśmiechamy, a do tego rozweselamy innych. Poza Totoro czy jednorożcem taką moc mają jeszcze powerbanki Słodki Zwierzaczek, Baymax i Super Bohaterowie.

Polecane przez klientów

Dodaj komentarz